Çalışma Saatleri: 09.00-18.00 Pzrt-Cmrt

Hizmetlerimiz

Op.Dr. Murat Ataseven - Estetik, Plastik & Rekonstruktif Cerrahi ve Medikal Estetik Uygulamaları

Öne Çıkan Uygulamalar

OP. DR. MURAT ATASEVEN

Hastalarının Değerlendirmeleri

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Murat Ataseven ile tanıştım ve çok memnun kaldım. Her sorunuza sabırla cevap verip hastasını bilgilendiren bir doktor. Yaptırdığım bir iki küçük operasyon gerçekten çok başarılı oldu. Murat bey hastasının ne istediğini biliyor ve ona göre operasyonu gerçekleştiriyor. Murat beye teşekkür ediyorum yaptığı güzel işlemler için.

G.. l..

Estetik ile ilgili her konuda kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor Murat Ataseven. İşi söz konusu olunca her şey arka planda oluyor ve tamamen işine odaklanıyor. Mesleğine ve hastasına bu kadar önem vermesi çok güzel bir şey. Murat bey sayesinde çok güzel bir burna sahip oldum yaptıkları için çok çok teşekkür ediyorum Murat bey ve ekibine.

E… İ..

OUR WORKS
Lazerle Leke Tedavileri

Lazerle leke tedavisinde, lekeler üzerine lazer ışınları gönderilir ve lekelerin altına yani asıl problemin oluştuğu tabakaya etki eden ışınlar cilt üzerindeki lekeleri yok eder veya renklerini deri rengine eşitler. Özel lazer cihazları ile uzman kişi tarafından yapılan bu işlemler lekeler üzerinde oldukça etkilidir.

DETAYLI İNCELEYİN

Web Sitemizdeki Bilgiler, Kişileri Tanı ve Tedaviye Yönlendirme Amacı Taşımaz.
Tanı ve Tedaviye Yönelik Tüm İşlemlerinizi Doktorunuza Danışmadan Uygulamayınız. Unutmayın ki Bu Sitedeki Tüm İçerikler Sadece Bilgilendirme Amaçlıdır.

WhatsApp chat